GÜNCEL DUYURULAR
Anlaşmalı Kuruluşlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

KAYSERİ SMMM ODASI İLE ANLAŞMALI KURULUŞLAR 

 

Kayseri SMMM Odası ve Memorial Hastanesi arasında imzalanan indirim protokolü için tıklayınız.

 

 

Kayseri SMMM Odası ve Nuh Naci Yazgan üniversitesi arasında imzalanan indirim protokolune göre, Üyelerimize, Stajyerlerimize ve 1. Derece Yakınlarına güncel fiyat listesi üzerinden %15 indirim uygulanacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız

 

 

Kayseri SMMM Odası ve MUBA ÇİKOLATA ŞEKERLEME arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.        

    

 

Kayseri SMMM Odası ve EDM Bilişim Sistemleri Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.        

    

 

Kayseri SMMM Odası ve HOSPİTADENT DİŞ HASTANELER GRUBU arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.        

 

Kayseri SMMM Odası ve NİLVERA YAZILIM VE BİLİŞİM HİZ. arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.        

       

  

 

Kayseri SMMM Odası ve ÖZEL UZMAN DİŞ HASTANESİ  arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.        

 

        

v GÜLSOY HOME CENTER’DE YAZILI İNDİRİMLERE EK %5

v GÜLSOY SARRAFİYE VE GÜLSOY ATASAY BAYİLERİNDE %5

v GÜL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ TÜM SİGORTALARA      %5

v GÜLKAY DÖVİZ HER TÜRLÜ DÖVİZ ALIM SATIMDA     ÖZEL MALİ MÜŞAVİR KURU

v GÜLPAR MOTORLU ARAÇLAR RENAULT VE DACIA BAYİİNDE ÖZEL MALİ MÜŞAVİR FİYATI

 

İLGİLİ PROTOKOLE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kayseri SMMM Odası ve Özel Dentaforum Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.     

    

 

Kayseri SMMM Odası ve Şirinler Adası Kreş  arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.     

    

Kayseri SMMM Odası ve Özel Alp Anaokulu  arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.     

 

Kayseri SMMM Odası ve MEKTEBİM EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.  arasında Eğitim sözleşmesi  imzalanmıştır. İmzalanan indirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.  

Kayseri SMMM Odası ve SERGAH HOTEL ANKARA arasında imzalanan indirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız. 

 

 

Kayseri SMMM Odası ve Magnet Hastanesi Kayseri Şubesi arasında imzalanan indirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize %20 indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.

   

 

Kayseri SMMM Odası ve FİER Life Center Kayseri arasında imzalanan indirim protokolu için tıklayınız. 

   

 Kayseri SMMM Odası ve Kayseri Uğur Okulları arasında imzalanan indirim protokolu için tıklayınız. 

 

Kayseri SMMM Odası ve Medical Palace Hastanesi arasında imzalanan indirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize %20 indirim uygulanacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Kayseri SMMM Odası ve Büyük Nesil Koleji arasında imzalanan indirim protokolü için tıklayınız.

 

Kayseri SMMM Odası ve Tekden Hastanesi arasında imzalanan indirim protokolune göre, 1. Derece Yakınları ve personelimize %20 indirim uygulanacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Kayseri SMMM Odası ve Kayseri Bil Koleji arasında imzalanan indirim protokolü için tıklayınız.

 

Kayseri SMMM Odası ve Özel Erciyes Hastanesi arasında imzalanan indirim protokolune göre, 1. Derece Yakınları ve personelimize %20 indirim uygulanacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Kayseri SMMM Odası ve Özel Ortoperio Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında imzalanan indirim protokolune göre, 1. Derece Yakınlarına güncel fiyat listesi üzerinden %10 indirim uygulanacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Kayseri SMMM Odası ve Tasarım Anaokulları ve Gündüz Bakımevi arasında imzalanan protokol için tıklayınız.

 

Kayseri SMMM Odası ve SE&BA AYATA İNŞAAT arasında imzalanan indirim protokolüne göre, 1. Derece Yakınlarına fiyat listesi üzerinden %20 indirim uygulanacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Kayseri SMMM Odası ve S'CLINIC WELLNESS & BEAUTY CENTER arasında imzalanan indirim protokolüne göre, 1. Derece Yakınları ve personelimize fiyat listesi üzerinden %15 indirim uygulanacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.