GÜNCEL DUYURULAR
Anlaşmalı Kuruluşlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

KAYSERİ SMMM ODASI İLE ANLAŞMALI KURULUŞLAR 

 

Kayseri SMMM Odası ve EDM Bilişim Sistemleri Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.        

 

 

Kayseri SMMM Odası ve Özel Kayseri İngilizce Kültür Yabancı Dil Kursları arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.        

 

Kayseri SMMM Odası ve HOSPİTADENT DİŞ HASTANELER GRUBU arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.        

 

Kayseri SMMM Odası ve NİLVERA YAZILIM VE BİLİŞİM HİZ. arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.        

 

  

 

Kayseri SMMM Odası ve İLCİ RESİDENCE HOTEL arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.        

  

 

Kayseri SMMM Odası ve ULTRA LİFE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ  arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.        

  

 

Kayseri SMMM Odası ve ÖZEL UZMAN DİŞ HASTANESİ  arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.        

 

 

Kayseri SMMM Odası ve Nazar Kırtasiye  arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.        

v GÜLSOY HOME CENTER’DE YAZILI İNDİRİMLERE EK %5

v GÜLSOY SARRAFİYE VE GÜLSOY ATASAY BAYİLERİNDE %5

v GÜL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ TÜM SİGORTALARA      %5

v GÜLKAY DÖVİZ HER TÜRLÜ DÖVİZ ALIM SATIMDA     ÖZEL MALİ MÜŞAVİR KURU

v GÜLPAR MOTORLU ARAÇLAR RENAULT VE DACIA BAYİİNDE ÖZEL MALİ MÜŞAVİR FİYATI

 

İLGİLİ PROTOKOLE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kayseri SMMM Odası ve Özel Dentaforum Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.     

    

 

Kayseri SMMM Odası ve Şirinler Adası Kreş  arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.     

 

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi, (Lisansüstü Eğitimde Üyelerimize ve Stajyerlerimize özel % 15 indirim imkanı)

    

Kayseri SMMM Odası ve Özel Alp Anaokulu  arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.     

Kayseri SMMM Odası ve Fitness Park Deluxe Spor Salonu  arasında antlaşma yapılmıştır. İndirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.  

Kayseri SMMM Odası ve MEKTEBİM EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.  arasında Eğitim sözleşmesi  imzalanmıştır. İmzalanan indirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.  

Kayseri SMMM Odası ve SERGAH HOTEL ANKARA arasında imzalanan indirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız. 

 

Kayseri SMMM Odası ve Martı havacılık seyahat Turizm arasında imzalanan indirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız. 

Kayseri SMMM Odası ve Erciyes Hastanesi arasında ( Üyelerimize ve 1.Derece yakınlarına muayene ve tetkiklerde,cerrahi uygulamalarda %20 indirimli sağlık hizmeti) indirim protokolü yapılmıştır.

 

  

 

Kayseri SMMM Odası ve ZERO FİT SPOR VE SPA MERKEZİ arasında imzalanan indirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır.

3+1 ay nakit 400 kredi kartı 450

6+1 ay nakit 600 kredi kartı 650

Yıllık üyelik 950 tl 

Köşk mah.kılıç 1.sokk Numanoğlu sit no: 13/a Melikgazi 

  

 

 

 

Kayseri SMMM Odası ve Holiday İnn Kayseri Şubesi arasında imzalanan indirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.

 

 

 

Kayseri SMMM Odası ve Magnet Hastanesi Kayseri Şubesi arasında imzalanan indirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize %20 indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.

 

 

 

Kayseri SMMM Odası ve American Life Kayseri Şubesi arasında imzalanan indirim protokolune göre üyelerimize, 1. Derece Yakınları ve personelimize %55 indirim uygulanacaktır. Detaylı Bilgi için tıklayınız.

 

 

 

Kayseri SMMM Odası ve Allianz Sigorta yetkili Acentası Öyküm Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited şirketi ile arasında tamamlayıcı sağlık sigortası ve diğer sağlık sigortalarında imzalanan indirim protokolune göre üyelerimize ve personelimize %15 indirim uygulanacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  

 

 

 

Kayseri SMMM Odası ve BOLU MANGAL Kayseri arasında imzalanan indirim protokolune göre üyelerimize ve personelimize %15 indirim uygulanacaktır. 

 

 

Kayseri SMMM Odası ve FİER Life Center Kayseri arasında imzalanan indirim protokolu için tıklayınız. 

  

 

 

Kayseri SMMM Odası ve Bilsem Eğitim ve Danışmanlık arasında imzalanan indirim protokolu için tıklayınız. 

  

 

 

Kayseri SMMM Odası ve Kayseri Uğur Okulları arasında imzalanan indirim protokolu için tıklayınız. 

 

 

TUANA Restaurant olarak Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Üyelerine Özel 
Tüm Toplu Yemeklerde Dahil Olmak Üzere Tüm Liste Fiyatlarından %20 İskonto Yapılacaktır. 
Detaylar için  tıklayınız.

 

 

213 sayılı Vergi Usul Kanunu Uyarınca 2017-2018  Ocak - Şubat dönemi anlaşmalı matbaalar listesi için tıklayınız

 

 

İNCİROĞLU FİAT SHOWROOM UNA gelen Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Üyelerine özel %13 'e  varan indirim uygulanacaktır.  İrtibat: 0352 311 48 00

 

 

 

SANİTAS THERMAL SUİTES HOTEL olarak Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Üyelerine ve Çalışanlarına Özel güncel konaklama fiyat listesi üzerinden %15 indirim uygulanacaktır. 

 

 

DİVAİSİB TERMAL RESORT HOTEL&SPA olarak Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Üyelerine Özel Sezon Dönemi ( 15.08.2016 - 12.09.2016 ) güncel fiyat listesi üzerinden %15 indirim uygulanacaktır.

 

 

Kayseri SMMM Odası ve Acıbadem Kayseri Hastanesi  arasında imzalanan indirim protokolu için tıklayınız. 

 

 

 

Kayseri SMMM Odası ve Genç Sultan Koleji  arasında imzalanan indirimli kayıt protokolu için tıklayınız.

 

 

 

Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş şirketi olarak Tüm Aytemiz Bayilerinden yapılacak yakıt alımlarında Odamızdan alacağınız Club Card ile Motorinde % 5, Benzinde % 3 indirim uygulanacaktır.

 

 

 

Maya GÖZ' den SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu ) kapsamında olan üyelerimize ve birinci derece yakınlarına;

Sağlık Uygulama Tebliğinde (SUT) belirtilen Muayene, Tedavi ve Tetkiklerin farkından % 20 indirim,

Sağlık Uygulama Tebliğinde (SUT) belirtilen Ameliyatlardan % 10 indirim uygulanacaktır.

 

 

 

Kayseri SMMMO ile TURKTRUST İşbirliği ile Oda Üyelerimize Özel  E-İmza Kampanyası

 

Kampanyalı Fiyat Listesi:

3 Yıllık E-İmza Paketi : 99,00 TL (KDV DAHİL)


 

 

 

Marinem Hotel Ankara dan Üyelerimize Özel 2015 Yılı Oda Kahvaltı, Yarım ve Tam Pansiyon Fiyatları Aşağıdaki Gibidir:

 

                                ODA KAHVALTI                  YARIM PANSİYON            TAM PANSİYON                                

Tek Kişi                         100.00 TL                             120.00 TL                         150.00 TL

Çift Kişi                          140.00 TL                             160.00 TL                         220.00 TL

Üç Kişi                           180.00 TL                             200.00 TL                         280.00 TL

 

İletişim Tel: 0312 431 59 80 / 0533 744 05 57

 

 

 Burç Tonerden üyelerimize %30 indirim. 

 

 

 

Umre Turizm'den Umre ziyaretlerinde üyelerimize  indirim

 

 

 

Denta Forum Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ( Ağız ve Diş Sağlığı muayene tedavi ücretleri tarifesinden %15 indirim imkanı)

 

 

TÜRKEP Kayıtlı Elektronik Posta Hizmet Sağlayıcı ( Yürürlükteki tarife üzerinden Odamız üyelerine özel %10, e-şirket paketlerinde % 20 indirim imkanı)

 

 

MERSİS E-İmza Paketi

(KDV Dahil 3 Yıllık; 174 TL - 2 Yıllık; 134 TL - 1 Yıllık; 89 TL)

 

 

 

TNB Kayıtlı Elektronik Posta Hizmet Sağlayıcılığı A.Ş.

 

 

Doğa Koleji, Üyelerimize özel %5 eğitim indirimi

 

 

 

Bilişim E-İmza ( KDV Dahil 3 Yıllık; 164 TL - 1 Yıllık; 117 TL)

 

 

 

Postallı Turizm Seyahat Acentesi (Bilet Komisyon Ücreti üzerinden % 50, Umre ve Hac Organizasyonu Liste Fiyatı üzerinden 100 € indirim)

 

 

 

Özel Elit Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (Üyelerimize özel %20 indirim)

 

   

 

Kolcuoğlu Restaurant ( Üyelerimize Forum AVM'de %5, İpeksaray AVM'de %5, Merkez Restaurant'da %15 indirim)

 

 

 

Medical Palace Hastanesi ( Üyelerimize ve 1.Derece yakınlarına muayene ve tetkiklerde,cerrahi uygulamalarda %50 indirimli sağlık hizmeti)